تاريخ روز : سه شنبه 28 اردیبهشت 1400

سامانه اطلاع رساني سهامداران شركت همکاران سیستم

  

اخبار 

 
عنوان خبر:

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به 1398/12/29بدین­وسیله از صاحبان محترم سهام شرکت همکاران سیستم (سهامی عام) یا وکلا و نمایندگان قانونی آنان دعوت می­ شود تا در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت که در ساعت 9:00 صبح روز یکشنبه مورخ 1399/03/25 در محل سالن کنفرانس شرکت همکاران سیستم، واقع در خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، پلاک 8، ساختمان همکاران سیستم برگزار می­ شود، حضور به‌هم رسانند.

شایان ذکر است حسب ابلاغیه­ های ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا و سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص شرایط برگزاری مجامع با توجه به شیوع بیماری کرونا، مجمع با حضور حداکثر 15 نفر برگزار خواهد شد، ازاین‌رو ضمن تشکر از سهامداران محترم درخواست می­ شود با مشاهده پخش زنده جلسه مذکور از طریق آدرس eventmanagement.systemgroup.net و عدم حضور فیزیکی در محل برگزاری، هیئت­ مدیره را در حفظ سلامت سهامداران و برگزاری مجمع در زمان مقرر یاری کنند. ضمناً سهامداران محترم می‌توانند پرسش‌های خود را از طریق این سامانه و در زمان پرسش و پاسخ در مجمع مطرح کنند تا نسبت به پاسخگویی به آنها مطابق با ضوابط مجامع اقدام شود.

همچنین به اطلاع می­رساند جهت حفظ سلامتی سهامداران و رعایت پروتکل­ های بهداشتی، از انجام پذیرایی رایج در مجمع و ارائه هرگونه بسته تبلیغاتی خودداری خواهد شد.

دستور جلسه مجمع به شرح زیر است:

1.      استماع گزارش فعالیت هیئت­ مدیره و گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی

2.      بررسی و اتخاذ تصمیم در مورد صورت­های مالی عملکرد سال مالی منتهی به 1398/12/29

3.      انتخاب حسابرس و بازرس قانونی اصلی و علی ­البدل و تعیین میزان حق ­الزحمه ایشان

4.      تعیین روزنامه کثیرالانتشار به منظور درج آگهی­ های رسمی شرکت

5.      اتخاذ تصمیم در مورد تخصیص سود

6.      تعیین پاداش هیئت­ مدیره

7.      تعیین حق حضور اعضای غیرموظف هیئت مدیره

8.      سایر مواردی که به موجب اصلاحیه قانون تجارت در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه است.