تاريخ روز : دوشنبه 18 اسفند 1399

سامانه اطلاع رساني سهامداران شركت همکاران سیستم

  

اخبار 

 
عنوان خبر:

پیام هیئت مدیره به سهام‌دارانسهامداران محترم،

همکاران سیستم سال گذشته را در شرایطی پشت سر گذاشت که بارورترین کارنامه اقتصادی خود رارقم زد. با توجه به شناختی که این هیأت­ مدیره از شما سهامداران آگاه دارد، می­دانیم که علاوه بر دستاوردهای اقتصادی، به مسیر پیشرفت همکاران سیستم و موفقیت‌های آن به عنوان یک شرکت بخش خصوصی که الگوی بسیاری از شرکت‌ها قرار گرفته است، دلبستگی دارید.

علاقه قلبی همکاران سیستم آن بود که سال 97 سال توسعه و شکوفایی کسب­ وکارها و صنایع مختلف و به تبع آن، اقتصاد کشور باشد ولی بنابه شرایط موجود، این امر میسر نشد.نتایج به دست آمده در سال 97، حاکی از آن است که قرار گرفتن در شرایط سخت علاوه برآنکه میزان استحکام همکاران سیستم را مورد سنجش قرار داد، به نوعی نیز آن را تقویت نمود.

بنابه پیچیدگی­های شرایط سال ۹۷ قطعاً مدیران بنگاه­های اقتصادی در بسیاری از صنایع کشور، تجربه­ های خاصی را کسب کرده ­اند که آن­ها را با قوت­ ها و یا کمبود­های سازمان خود آشناتر نموده است. در این میان بنگاه­هایی که توانسته ­اند در مقابله بامشکلات و محدودیت­ها موفق باشند و موقعیت خود را تحکیم کنند، بسیار ارزشمند خواهندبود. همکاران سیستم در سال قبل توانسته است در شرایط خاصی که همه با آن مواجه بوده ­اندو این شرکت نیز از آثار و تبعات آن مستثنی نبوده است، علاوه بر توسعه پایداری وتحکیم زیرساخت‌ها، برنامه­ های توسعه خود را نیز پیش ببرد.

درسال گذشته تیم همکاران سیستم با سر زندگی و انرژی بالا شرایطی را فراهم آوردند که6000 کسب­ وکار جدید را به جمع مشتریان خود پیوند زند. این شرکت، در شرایطی که صنایعِ استراتژیک کشور مانند صنایع پتروشیمی، دارویی، غذایی و یا پخش، متأثر از تحریم بودند، اهتمام ورزید تا نیاز سیستمی بزرگترین مجموعه­ های اینگونه صنایع را با موفقیت پاسخگو باشد.

ارائهERP راهکاران بر بستر ابر در سال ۹۷ گسترش یافت و توسعه راهکاران ابری تا سال ۱۴۰۰ به صورت فراگیر برای همه صنایع برنامه­ریزی شده است. همه­گیر شدن خدمات ابریاین مجموعه ERP، می­تواند در مدیریت و توسعه صنایع نقش مهمی راایفا کند وازسوی دیگر درآمد مناسبی را نصیب شرکت همکاران سیستم نماید که منبعی برای سرمایه­گذاری در جهت توسعه ­های آتی خواهد بود.

توسعه و گسترش شبکه تجاری شرکت، از طریق کمک به تشکیل شرکت­های برون‌سپارجدید، برنامه­ای است که از حدود ۱۵ سال پیش یکی از موجبات موفقیت­های ما بوده است. در سال قبل این موضوع دوباره مورد توجه هیأت ­مدیره قرار گرفت تا بدون بزرگ­ کردن بدنه سازمان، بتوانیم هسته­ ای توانمند برای اداره تیمی به مراتب بزرگ­تر از امروز را سامان دهیم.

به طور خلاصه همکاران سیستم در بسیاری از جنبه­ های کسب­ و­کار موفقیت‌هایی را در سال۹۷ به ثبت رسانده که خود مقدمه ­ای برای موفقیت­های سال­های آینده است.

 پیشبردشرکت در مسیر مطمئن و تحت شرایط سخت، بر اساس ایجاد زیرساخت­های قابل اتکا شکل گرفته است. یکی از اساسی‌ترین و مؤثرترین این زیرساخت‌ها که در طول بیش از سی­ سال فعالیت مورد توجه مؤسسین شرکت بوده است، کار روی جانشین پروری و ایجاد تیم یکپارچه­ ایاز مدیران ارشد گروه همکاران سیستم است.

ازسالیان قبل همکاران سیستم براساس یک برنامه مشخص، تیمی از مدیران جوان را درمجموعه خود پرورش داد تا خطوط فعالیت شرکت را توسعه دهند. تقویت زیرساخت­ها، تولیدو توسعه محصولات جدید و بالا بردن ظرفیت اقتصادی شرکت، همه و همه بر مبنای دیدگاه توسعه دائمی این مجموعه شکل می­گیرد.

هیأت­ مدیره امیدوار است که در شرایط متغیر پیشِ رو بتواند شرکت را در ادامه مسیر موفقیت سال گذشته، هدایت کند و حمایت مداوم شما سهامداران را سرمایه راه قرار دهد.        

هیأت­ مدیره گروه همکاران سیستم

        اردیبهشت سال ۱۳۹۸